Hakkımızda

2011 yılında müteahhitlik başta olmak üzere ısı / su / ses yalıtımı alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan KİRİŞ YAPI bünyesinde bulundurduğu güçlü ve kaliteli markalarla sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

KİRİŞ YAPI, iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan bir firmadır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında KİRİŞ YAPI, iştirak ettiği bütün projelerde müşterileri ile güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve ısı / su yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalara bir değer katmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı ve su yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini KİRİŞ YAPI güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan KİRİŞ YAPI, müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

Mail Gönderin